Showbiz

Butrint Imeri vjen me një befasi për adhuruesit e tij

 

Në rrjetin social Instagram, Butrint Imeri ka publikuar një video surprizë, duke kënduar një pjesë nga kënga e tij e re.

Në një ambient të lezetshëm në borë dhe afër zjarrit, si dhe nën tingujt e kitarës nga Astrit Stafai, Butrinti i këndon dashurisë, duke iu referuar si lulja e dashnisë.