Showbiz

Publikohen pamjet e para të filmit “Mortal Kombat”

Publikohen pamjet e para të filmit “Mortal Kombat”
 

Adhuruesit e videolojës “Mortal Kombat” do të jenë shumë të lumtur me ta kuptuar lajmi se së shpejti do të lansohet filmi i bazuar në të këtë lojë.

Tashmë janë publikuar pamjet e para të këtij projekti kinematografik, i cili sjell personazhe interesante, beteja të shumta dhe gjithçka duket se është krijuar sipas shijesh së adhuruesve të videolojës së famshme.