Showbiz

Kesha do ta lansojë këngën “Stronger”, e para për vitin 2021

Kesha do ta lansojë këngën “Stronger”, e para për vitin 2021
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i muzikës, Kesha, ka bërë të ditur se shumë shpejt planifikon ta lansojë kangën e saj të parë për vitin 2021, në bashkëpunim me DJ holandez, Sam Feldt.

Kënga titullohet “Stronger” dhe publikohet për gjithë adhuruesit e këngëtares, të premten më 29 janar.