Showbiz

“Don’t Judge Me” kënga e re e FKA Twigsit që flet për racizmin në Britani të Madhe

“Don’t Judge Me” kënga e re e FKA Twigsit që flet për racizmin në Britani të Madhe
Foto: AP/Associated Press
 

FKA Twigs e ka publikuar videoprojektin e ri muzikor me titull “Don’t Judge Me”, të cilin e sjell në bashkëpunim me reperin Headie One dhe kantautorin britanik Fred Again.

Kënga vjen e shoqëruar me një videoklip të fuqishëm, të cilin këngëtarja e ka bashkëdrejtuar me regjisorin Emmanuel Adjei, i cili në të kaluarën ka punuar me yje të tillë të muzikës, si Madonna dhe Beyoncé.