Showbiz

Familja mbretërore bëhet me anëtar të ri

Familja mbretërore bëhet me anëtar të ri
Foto: AP/Associated Press
 

Princi William dhe dukesha e Cambridgeit, Kate Middleton, e kanë mirëpritur një anëtar të ri në familjen e tyre.

Çifti i njohur i familjes mbretërore britanike, pak kohë para ngordhjes së qenit të tyre, Lupo, në fund të vitit të kaluar e kanë pranuar dhuratë nga vëllai i dukeshës, James Middleton, një qenush të zi tetë muajsh.