Showbiz

Vdiq djali i supermodeles Stephanie Seymour, në moshën 24-vjeçare

 

Harry Brant, djali i supermodeles së njohur Stephanie Seymour dhe biznesmenit Peer Brant, ka vdekur në moshën 24-vjeçare.

Brant i cili ishte model, sikur e ëma e tij, ka humbur jetën të dielën më 17 janar nga mbidoza aksidentale me ilaçe me recetë. Kështu ka bërë të ditur familja e tij, përmes një komunikate për media.