Showbiz

Dwayne Johnson shpërndan trailerin e komedisë biografike “Young Rock”

Dwayne Johnson shpërndan trailerin e komedisë biografike “Young Rock”
Foto: Reuters
 

Dwayne Johnson ka publikuar trailerin e parë për historinë e tij të origjinës “Young Rock”.

Seritë do të shfaqen në NBC në formë dokumentari për vitet e tij të fëmijërisë, kohën kur ishte mundës dhe karrierën e tij në aktrim. Në trailer shihen edhe aktorët Adrian Groulx dhe Bradley Constant që futen në rol për të portretizuar Johnsonin sa ishte 10-15 vjeç, shkruan NME.