Showbiz

Jefree Star hedh poshtë lajmet rreth tij dhe Kanye Westit

Kim Kardashian dhe Kanye West
 

Për dy ditë radhazi në lajmet rozë po qarkullon lajmi nga kriza martesore mes Kim Kardashian dhe bashkëshortit të saj Kanye West, duke u aluduar se ky i fundit e ka tradhtuar Kimin me make up artistin e famshëm, Jeffree Star.

Jeffree Star mbrëmjen e së enjës ka publikuar një video ku i drejtohet kësaj çështjeje, duke hedhur poshtë gjithçka sa i përket këtij lajmi se Kanye e ka tradhtuar Kimin me të.