Showbiz

Princ Harry tregon se si i ndryshoi jeta pas lindjes së djalit

Princ Harry tregon se si i ndryshoi jeta pas lindjes së djalit
 

Princ Harry thotë se ardhja në jetë e të birit, Archie, ka ndryshuar krejtësisht konceptin e tij dhe të Meghanit, për jetën.

Ai tregon se ky rrugëtim ka qenë i mrekullueshëm, por ka shumë pikëpyetje për të ardhmen e vogëlushit.