Showbiz

Demi Lovato krejt ndryshe

Demi Lovato krejt ndryshe

Ajo guxon me “lookun” e saj, por ky i fundit renditet si ndër më të guximshmit. Është fjala për këngëtaren e famshme Demi Lovato, e cila i ka befasuar ndjekësit kur u shfaq në “Instagram” me pamje krejt ndryshe nga ç’janë mësuar ta shohin.

28-vjeçarja u shfaq në disa fotografi me flokë të prera shkurt dhe u pëlqye shumë nga fansat dhe miqtë e saj.