Showbiz

Ndarja e çmimeve “People’s Choice Awards”

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
 

Aktorët Jennifer Lopez, Tracee Ellis Ross dhe Tyler Perry, u nderuan të dielën mbrëma me çmime speciale “People's Choice Awards”, në një ceremoni e cila ndër të tjera e përfshiu një performancë të rrallë të pop yllit kanadez, Justin Bieber.

Derisa rastet me koronavirus po rritet në Shtetet e bashkuara të Amerikës, organizatorët e kësaj ngjarje kishin vendosur ta mbajnë atë në Santa Monica të Kalifornisë, përpara një audience tërësisht virtuale.