Showbiz

Modelja Bella Hadid fotografohet duke bërë testin për koronavirus në makinë

Modelja Bella Hadid fotografohet duke bërë testin për koronavirus në makinë

Modelja Bella Hadid kaloi disa ditë relaksuese javën e kaluar së bashku me miqtë, duke festuar ditëlindjen.

Pas pushimeve, modelja është kthyer në punë dhe duke qenë se nuk ka zbatuar masat e distancimit, vendosi t’i nënshtrohej testit për koronavirus sapo u kthye në New York.