Showbiz

Dwayne Johnson i impresionuar me dashurinë e fansave ndaj tij

Dwayne Johnson i impresionuar me dashurinë e fansave ndaj tij
 

Aktori i njohur, Dwayne ‘The Rock’ Johnson, ishte impresionuar tej mase kur një adhurues i tij e kishte ndalur trafikun, vetëm për ta takuar atë.

Ylli i filmave “Jumanji”, thotë se nuk do ta harrojë kurrë momentin kur një burrë e kishte ndalur veturën në mes të rrugës, me ta spikatur mundësin e shndërruar në aktor duke e ngarë veturën afër tij. Johnson madje thotë se me shumë kënaqësi është ndalur për ta takuar këtë fans dhe për t’u fotografuar me të.