Showbiz

Arbana Osmani sjell në jetë fëmijën e dytë

Arbana Osmani sjell në jetë fëmijën e dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo e solli në jetë një djalë, të cilin e ka me të dashurin Eduart Grishaj.

Çifti nuk ka ndarë shumë detaje rreth foshnjës, por besohet se atë e kanë pagëzuar me emrin Diell, transmeton Koha. Kjo ngase në postimin e Grishajt në rrjetet sociale, poshtë fotografisë së babait dhe foshnjës shkruhej: “Lindi Dielli”.