Showbiz

Ilira Gashi, pop-ylli zviceran me mbi 50 milionë klikime në YouTube

Ilira Gashi, pop-ylli zviceran me mbi 50 milionë klikime në YouTube
Foto: Blick

Vështirë të ketë ndonjë këngëtar në Zvicër më të suksesshëm ndërkombëtarisht sesa Ilira Gashi (25), shkruan të dielen gazeta Blick, teksa ka përgatitur një rrëfim për tatuazhet e saja.

Këngët e kësaj këngëtareje të njohur të muzikës pop nga Berni, prindërit e së cilës janë me prejardhje nga Shqipëria dhe Kosova, janë klikuar mbi 50 milionë herë në YouTube.