Showbiz

Kelis është bërë nënë për herë të tretë

Kelis është bërë nënë për herë të tretë

Ylli i hitit “Milkshake”, Kelis, e ka konfirmuar lajmin se ajo dhe bashkëshorti i saj, Mike Mora, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë së bashku. Kelis e ka edhe një djalë 11 vjeçar nga martesa e saj e parë me reperin, Nas.

Përmes rrjetit social Instagram, Kelis e ka informuar publikun se foshnja është vajzë duke mos e zbuluar emrin e saj, por tutje ka treguar se lindja ishte mjaft e vështirë për të.