Showbiz

Cardi B pjesë e fushatës reklamuese të markës “Balenciaga”

 

Rep artistja 27-vjeçare, Cardi B, është bërë fytyra e re reklamuese e markës së njohur “Balenciaga”.

Ajo e udhëheq fushatën e re reklamuese për shtëpinë luksoze të modës dhe përmes një postimi të fundit në Instagram, reperja ka treguar se ndihet shumë krenare që po e promovon këtë markë përmes ‘billboardave’ anembanë botës.