Showbiz

Familja Hadid me mesazhe të ëmbla për ditëlindjen e Dua Lipas

 

Gjatë fundjavës që e lamë pas, Dua Lipa e shënoi ditëlindjen e saj të 25-të, kësaj radhe në kushte jo të zakonshme për shkak të pandemisë.

Por, bukuroshja me prejardhje kosovare megjithatë e festoi këtë ditë të veçantë në shoqërinë e të dashurit të saj, Anwar Hadid dhe disa miqve në Los Angeles të Kalifornisë.