Showbiz

Çifti mbretëror Harry dhe Meghan do të ftohen në dasmën e Brooklyn Beckhamit

Çifti mbretëror Harry dhe Meghan do të ftohen në dasmën e Brooklyn Beckhamit
Foto: Getty Images

Princi Harry dhe Dukesha e Sussexit, Meghan Markle, do të ftohen në dasmën e Brooklyn Beckhamit.

21-vjeçari që është djali i madh i çiftit të famshëm të showbizit, David dhe Victoria Beckham, pritet ta kurorëzojë me martesë lidhjen e tij me aktoren, Nicola Peltz, dhe besohet se në dasmë do të ftohet edhe çifti mbretëror.