Showbiz

Aurela Gaçe transformohet totalisht me modelin e flokëve, paralajmëron këngën e re

Aurela Gaçe transformohet totalisht me modelin e flokëve, paralajmëron këngën e re

Aurela Gaçe konsiderohet si një nga këngëtaret më cilësore të muzikës shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen shumë nga të gjithë grupmoshat, ndërsa njihet për energjinë që përcjell në skenë dhe për natyrën e saj pa komplekse.