Showbiz

Meek Mill ndahet nga e dashura një javë pasi u akuzua se u takua me Kim Kardashianin në një dhomë hoteli

 

Reperi 33-vjeçar, Meek Mill e ka bërë të ditur lajmin se është ndarë nga e dashura e tij, disenjatorja e modës Milan Harris, e cila në muajin maj e solli në jetë fëmijën e tyre të parë, derisa reperi i ka edhe dy fëmijë të tjerë nga lidhjet e mëparshme.

Mill ka deklaruar se çifti është ndarë në mënyrë shoqërore dhe se vazhdojnë ta duan shumë njëri-tjetrin.