Showbiz

Kelly Clarkson dhe Brandon Blackstock pajtohen ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve

Kelly Clarkson dhe Brandon Blackstock pajtohen ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve
 

Këngëtarja e famshme amerikane, Kelly Clarkson dhe ish-burri i saj, Brandon Blackstock, duket se janë pajtuar ta ndajnë kujdestarinë e dy fëmijëve të tyre.

Ylli i hitit “Breakaway”, Clarkson kishte bërë kërkesë për shkurorëzim nga bashkëshorti, njëherësh menaxheri i karrierës së saj muzikore, në qershor të këtij viti pas një martese shtatë vjeçare, transmeton Koha.