Showbiz

FBI-ja heton yllin e Instagramit

FBI-ja heton yllin e Instagramit

Ramon Abbas shpaloste në rrjetet sociale një jetë luksoze me avionë privatë, veshje stilistësh të njohur e makina super të shtrenjta.

2.5 milionë ndjekësit e tij në Instagram e njihnin si Ray Hushpuppi (Rej Hashpapi), një njeri që merrte helikopterët nga apartamenti në Dubai dhe shihej vetëm me çanta pazari që mbanin mbishkrimin Gucci, Versace e Fendi.