Showbiz

Josh Brolin do të bëhet baba për të katërtën herë

 

Ylli i filmit “Avengers: Endgame”, Josh Brolin dhe bashkëshortja e tij, Kathryn Brolin, janë në pritje të fëmijës së dytë së bashku, që njëkohësisht do të jetë fëmija i katërt për aktorin i famshëm, i cili tashmë është baba i dy djemve të rritur, Eden 26-vjeçar dhe Trevor 32-vjeçar.

Kathryn Brolin, e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë të martën përmes rrjeteve sociale, duke e postuar mesazhin ku shkruhej: “Familja Brolin po rritet!! Foshnja jonë e vogël është rrugës dhe do të mbërrijë këtu në dhjetor...”