Showbiz

Kim Kardashian West bëhet miliardere

Kim Kardashian West bëhet miliardere

Reperi i njohur nga Chicago, Kanye West, e ka nderuar me një mesazh online gruan e tij, Kim Kardashian West, pasi ajo u bë zyrtarisht miliardere.

Ylli 39-vjeçar i muzikës e ka postuar një mesazh në Twitter përmes së cilin e lavdëron partneren dhe nënën e fëmijëve të tij, për arritjen e statutit të miliarderes, transmeton Koha. Ai e ka përgëzuar yllin televiziv për tejkalimin e situatave dhe sfidave mjaft të vështira në jetë, duke thënë se ndihet shumë krenar për të.