Showbiz

Pas 23 vjetësh martesë gruaja e Dr. Dre i kërkon divorcin

Pas 23 vjetësh martesë gruaja e Dr. Dre i kërkon divorcin

Gruaja e reperit dhe producentit të mirënjohur Dr. Dre, Nicole Young, raportohet se ka paraqitur kërkesën për divorc.

TMZ raporton se Young, 50 vjeçare, i kërkoi divorcin Dre-s të hënën, duke përmendur ndryshimet kontradiktore, transmeton KOHA.