Showbiz

Filmi “Tenet” parashihet të shënojë suksese të mira

 

Lajm i mirë për të gjithë adhuruesit e filmave me buxhet të lartë, të mbushur me skena aksion dhe që trajtojnë tema komplekse, pasi regjisori i famshëm kinematografik, Christopher Nolan, tashmë e ka lansuar trilerin zyrtar të filmit të tij të ri “Tenet”.

Në këtë projekt të shumëpritur luajnë aktorë të listës A në Hollywood, si: John David Washington, Robert Pattinson dhe Elizabeth Debicki.