Showbiz

Malkovich thotë se u ngacmua seksualisht nga profesori

Malkovich thotë se u ngacmua seksualisht nga profesori
 

Aktori John Malkovich ishte ngacmuar seksualisht nga njëri prej profesorëve të tij, teksa studionte për teatrin në universitet.

66-vjeçari, i cili ndoqi studimet në “Eastern Illinois University” dhe “Illinois State Universitey”, së fundmi ka luajtur në dramën “Bitter Wheat”, të bazuar mbi të vërtetat e producentit të poshtëruar Harvey Weinstein, që u dënua për akuzat për dhunim dhe ngacmime seksuale të aktoreve, shkruan KOHA.