Showbiz

Rashica bëhet baba

Rashica bëhet baba

Ylli i Kosovës në futboll, Milot Rashica, është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ylli i Werder Bremenit që ka postuar fotografinë me të birin, Tianin, dhe bashkëshorten Belkiz Kera.