Showbiz

Mark Ronson nuk është i përfshirë në albumin e ri të yllit Adele

Mark Ronson nuk është i përfshirë në albumin e ri të yllit Adele
 

Krijuesi i hitit “Uptown Funk”, Mark Ronson, në të kaluarën kishte bashkëpunuar me këngëtaren Adele, në albumin e vitit 2008, “19”, por tani ai ka bërë të ditur se nuk është ftuar të punojë me yllin e famshëm në albumin e saj të katërt të incizuar në studio.

Ronson, i cili ka prodhuar këngë për yje të shumë të muzikës si, Lady Gaga, Bruno Mars, Miley Cyrus dhe ylli i ndjerë Amy Winehouse, për revistën “GQ” ka shpjeguar: “Nuk jam duke punuar në albumin e ri të Adeles prandaj nuk kam thashetheme për të ndarë me ju. Ne jemi miq të mirë, dhe jam i sigurt se albumi do të jetë e mahnitshëm, por unë nuk kam kontribuar në të.”