Showbiz

“Top Koha Music” me Elevan

“Top Koha Music” me Elevan
 

E ftuar në emisionin “Top Koha Music” është këngëtarja e re Elza Maxhuni e njohur si Elevan.

Kosovarja e cila së fundi ka publikuar këngën me titull “Merci” jeton në Austri dhe tashmë ka nënshkruar kontratë me “SONY Music”.