Showbiz

Shpat Deda publikoi këngën e re me titull “S’ka kurrgjo”

 

Shpat Deda ka lansuar mbrëmë këngën e re “S’ka kurrgjo” me video të drejtuar nga kolektivi “Andrrat Moderne” dhe regjisori Leart Rama.

Kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të Dedës, titulluar “Rrugës”.