Showbiz

Meghan Markle do ta japë intervistën e parë pas largimit nga familja mbretërore

Meghan Markle do ta japë intervistën e parë pas largimit nga familja mbretërore
 

Dukesha e Sussexit dhe ish-aktorja e serisë “Suits”, Meghan Markle, e cila bashkë me bashkëshortin e saj, Princin Harry, e bënë të ditur lajmin se kanë vendosur të largohen nga obligimet e familjes mbretërore britanike, do ta japë intervistën e saj të parë mediale.

Ajo do të shfaqet në emisionin “Good Morning America” për të biseduar për dokumentarin, “Elephant”, ku ajo e ka rolin e narratores së këtij projekti, transmeton Koha.