Showbiz

Dua Lipa me 3 projekte në top dhjetëshen e këngëve më të mira në Britani të Madhe

Dua Lipa me 3 projekte në top dhjetëshen e këngëve më të mira në Britani të Madhe

Edhe një sukses i radhës për këngëtaren, Dua Lipa.

Ylli i muzikës e cila aktualisht po e shijon suksesin e albumit të dytë të incizuar në studio me titull, “Future Nostalgia”, e ka ndarë me fansat e saj lajmin se tri këngë të këtij incizimi, “Don’t Start Now”, “Physical” dhe “Break My Heart”, kanë arritur të pozicionohen në top dhjetëshen e këngëve më të mira në Britani të Madhe, transmeton Koha.