Showbiz

John Krasinski krijoi një program të ri i cili i dedikohet lajmeve të mira

John Krasinski krijoi një program të ri i cili i dedikohet lajmeve të mira

Ylli i kinematografisë, John Krasinski, po i kërkon botës ta ndihmojë në prodhimin e emisionit të tij të ri në YouTube, të titulluar “Some Good News”.

Së fundmi, aktori dhe regjisori i njohur amerikan i kërkoi ndjekësve të tij në rrjetet sociale, që t’i dërgojnë tregime të mira të cilat më pas ai i shndërroi në një program të realizuar nga shtëpia, të shoqëruar me një logo të krijuar nga vajzat e tij, transmeton Koha.