Showbiz

Këngëtarja Duffy thotë të jetë “droguar, përdhunuar e mbajtur peng”

Foto: Reuters
 

Këngëtarja fituese e çmimit Grammy, Duffy, ka zbuluar se është droguar dhe dhunuar pasi është mbajtur peng nga një sulmues.

Ylli 35-vjeç nga Uellsi postoi në profilin e saj të verifikuar në Instagram se “rikuperimi mori kohë”.