Showbiz

Billie Eilish hijeshon ballinën e revistës “Vogue” në Amerikë

Billie Eilish hijeshon ballinën e revistës “Vogue” në Amerikë

Billie Eilish po e vazhdon fillimvitin mbarë, duke u përfshirë për herë të parë në ballinën e revistës prestigjioze “Vogue” në Amerikë.

Vetëm disa javë pasi i rrëmbeu pesë shpërblime “Grammy” në disa prej kategorive kryesore të mbrëmjes, përfshirë këtu kategoritë “Kënga më e mirë” dhe “Artistja më e mirë e re”, kantautorja 18-vjeçare do të jetë ylli i numrit të ri të revistës për muajin mars, transmeton Koha.net.