DJ Khaled baba për herë të dytë

DJ Khaled baba për herë të dytë

21 January 2020 11:02

DJ Khaled e ka mirëpritur në jetë fëmijën e dytë me bashkëshorten, Nicole Tuck.

Moguli i muzikës e ka ndarë lajmin e gëzueshëm përmes një postimi në Instagram. Duke u shfaqur tejet i emocionuar me lajmin, DJ Khaled, e postoi një fotografi të shkrepur në momentin kur mësoi se është bërë baba për herë të dytë.

“Faleminderit Allah! Faleminderit mbretëresha ime Nicole! Zot bekoje doktoreshën Jin! 🤲🏽,” kishte shkruar Dj Khaled poshtë fotografisë së postuar në rrjetet sociale.

Foshnja është djalë, dhe bëhet e ditur se nëna dhe fëmija janë në gjendje të mirë shëndetësore. Derisa, miqtë dhe kolegët e producentit të njohur muzikorë, tashmë kanë filluar t'i dërgojnë atij mesazhe uruese në postimin e fundit në Instagram.

Meqë të gjithë e dimë se DJ Khaled e ka shprehi t’i lazdrojë fëmijët e tij me dhurata të shtrenjta dhe një jetë të jashtëzakonshme luksi, pritet se foshnja e porsalindur do ta ketë të njëjtin trajtim sikurse djali i parë i muzikantit, Asahd, dhe ndonjë një album të ri muzikorë të emëruar sipas tij.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme