Showbiz

Dakota Johnson me pamje të relaksuar pa grim

Dakota Johnson me pamje të relaksuar pa grim

Aktorja hollivudiane, Dakota Johnson, e cila njihet gjerësisht për rolin e saj si Anastasia Steele në trilogjinë erotike "Fifty Shades of Grey", dhe skenat nudo që i xhiroi me Jamie Dornan, u pa në një pamje të relaksuar me të cilën nuk shfaqet shpesh në publik.

Dakota tërheqëse 30-vjeçare ishte nisur për në shopping me një kombinim kazual, të cilin e zbukuroi me një kapelë leshi të zi dhe syze me dioptri, shkruan KOHA Ditore. Shumë adhurues komentuan se aktorja ishte e panjohshme dhe nuk e kishin parë kurrë në këtë pamje.