Showbiz

Netflix prezanton serinë për Selena Quintanillan dhe ngjashmëria është mahnitëse

Netflix prezanton serinë për Selena Quintanillan dhe ngjashmëria është mahnitëse
 

Vitin e ardhshëm, një nga projektet e Netflixit është ai për këngëtaren e vdekur tragjikisht, Selena Quintanilla, ndërsa seria më në fund është prezantuar me një video të shkurtër.

Christian Serratos, të cilën mund ta shohim si Rosita Espinosa në serialin The Walking Dead, e ka fituar rolin titullar të këngëtares së famshme. Videoja e sjell një vështrim të parë të saj në këtë rol, dhe ngjashmëria me yllin muzikor të viteve 1990 është e mahnitshme.