Showbiz

Jennifer Lopez tejet e ngazëllyer për bashkëpunimin me Shakirën në Super Bowl

Jennifer Lopez tejet e ngazëllyer për bashkëpunimin me Shakirën në Super Bowl
 

Jennifer Lopez dhe Shakira tashmë janë duke punuar intensivisht lidhur me planet për performancën e tyre në pushimin mes pjesëve të Super Bowl.

Dy superyjet latine do t’i bashkojnë forcat për spektaklin në Miami, Florida më 2 shkurt (‘20), ndërsa ylli i hitit “On The Floor” zbuloi se ato janë në fazat e avancuara të planifikimit për ta krijuar një koncert perfekt, shkruan KOHA Ditore.