Showbiz

Capital T thotë se Tyga ka kopjuar skenën e “Time Capsule”, amerikani i komenton

Capital T thotë se Tyga ka kopjuar skenën e “Time Capsule”, amerikani i komenton
 

Reperi nga Prishtina, Capital T në një postim në Instagram ka postuar foto nga një koncert i reperit amerikan Tyga dhe ai i tij i mbajtur javë më parë në Tiranë “Time Capsule”.

Në këto foto vërehet skenografia e ngjashme, transmeton Koha.net.