Thorne e mirëpret filmin e Johanssonit për Marvel me kastë femërore

Thorne e mirëpret filmin e Johanssonit për Marvel me kastë femërore

17 October 2019 23:47

Bella Thorne po e mbështet idenë e një filmi të Marvelit, me aktore femra, siç u propozua nga vetë “Black Widow”, Scarlett Johansson.

Aktorja më e paguar në Hollywood, e cila do ta reprizojë personazhin e saj nga filmi Avengers në një film të ri të pavarur, është duke e kërkuar një hit të ri filmik nga stripat por pa meshkuj superheronj – ndërsa polimerja Thorne e mirëpret idenë krahëhapur, shkruan KOHA Ditore.

Image

"Jam shumë e mahnitur", tha ajo gjatë një paraqitjeje në shown e David Spade për stripa, Lights Out, "Mendoj se kjo është e hatashme. Nën një, pse nuk e kemi këtë film tashmë - është qesharake. Dhe nën dy, gëzohem për Scarlett, gjithmonë aktive, duke bërë gjëra të bukura.

Image

"Gëzohem për ty vajzë, unë do të jem atje, në kinema, me vibratorin tim".

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme