Traileri i dytë i “Charlies’s Angels” tregon sa të fuqishme janë femrat

Traileri i dytë i “Charlies’s Angels” tregon sa të fuqishme janë femrat

13 October 2019 13:49

Është shfaqur traileri i dytë i filmit të ri “Charlie’s Angels”, i cili tregon se sa të fuqishme janë femrat.

Regjisore e këtij filmi është Elizabeth Banks.

Aktoret e filmit, Kristen Stewart, Naomi Scott dhe Ella Balinska janë anëtare të një motërie të pandashme - “zonjat spiune” të cilat punojnë për të drejtat e gabuara dhe për të kapur njerëz të këqij, transmeton Koha.net.

Në film paraqiten edhe aktorët Patrick Stewart, Sam Claflin, Noah Centineo, Djimon Hounsou dhe Banks.

“Charlie’s Angels”, po ashtu, këngën zanore e ka këngët e reja të Ariana Grandes, Miley Cyrusit, Lana Del Reyit, etj.

Gjithashtu, “Charlie’s Angels” pritet të shfaqet nëpër kinematë botërore nga 15 nëntori i këtij viti.

Shikoni edhe traileri e parë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme