Eni Koçi rrezikon jetën e Gencit për një foto!

Eni Koçi rrezikon jetën e Gencit për një foto!

08 October 2019 14:11

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kishin vendosur ta kalonin në natyrë fundjavën.

Në postimin e Enit në Instagram, ata e shfaqin qartë që janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin!

Themi këtë pasi, shumë pak pas këtij momenti romantik, Genci ra në ujë dhe e gjithë kjo erdhi pas shkrepjes së fotos.

Gjithsesi Eni u kujdes të na i tregonte, pasi me siguri do të ketë qeshur shumë:

“Ku është dashuria, aty është jeta dhe me pas Genc Prelvukaj ra në ujë”, u shpreh ajo me disa emoji duke qeshur me lot për incidentin./Living

Komentet

Shto koment

Të ngjashme