Showbiz

Jolie flet për dhimbjen e ndarjes nga Pitti

Jolie flet për dhimbjen e ndarjes nga Pitti

Angelina Jolie ka rrëfyer se humbi veten ndërsa marrëdhënies së saj me Brad Pitt po i vinte fundi.

Jolie paraqiti kërkesat për divorc nga aktori në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe gati 12 vitesh së bashku.