Rita Ora ndez Londrën në turneun e saj “Phoenix”

Rita Ora ndez Londrën në turneun e saj “Phoenix”

25 May 2019 17:31

Këngëtarja me origjinë shqiptare e famë botërore, Rita Ora, është në mes të turneut të saj “Phoenix”.

Dhe ajo po kënaqte turmën në “O2 Arena” të Londrës të premten në mbrëmje, ndërsa ajo ndezi skenën.

28-vjeçarja mahniti në veshjen e saj joshëse, një fustan të bardhë verbues me një prerje të thellë./tch

Për më tepër, shikoni fotografitë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme