Showbiz

Beyonce befason fansat duke lansuar albumin e ri

Beyonce befason fansat duke lansuar albumin e ri

Beyonce ka befasuar tifozët e saj duke lëshuar një album në dokumentarin e saj "Homecoming" në Netflix.

Superylli 37-vjeçar lansoi "Homecoming: Live Album" sot në dokumentarin që eksploron shfaqjet e saj në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Luginën e Coachella 2018, transmeton KosovaPress.