Showbiz

Rita Ora rikthehet me ish të dashurin Watt

Rita Ora rikthehet me ish të dashurin Watt

Pasi i dha fund romancës 4 mujore me Andrew Garfield, Rita Ora është kthyer në krahët e ish të dashurit të saj Andrew Watt.

Ata u ndanë në tetor pas dy vitesh lidhje dhe këngëtarja me origjinë shqiptare nisi një romancë të shkurtër me aktorin Andrew Garfield.