Showbiz

Pas marrjes së çmimit në BRIT, Dua Lipa del në darkë romantike me të dashurin

Foto: Daily Mail
 

Ajo ka fituar çmimin Best Single në BRIT Awards, së bashku me Calvin Harris këtë të mërkure, pasi është nominuar në katër kategori.

Dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka dalë me të dashurin e saj Isaac Carew, kuzhinier i njohur, në një dark romantike në restorantin “Nobu Berkeley” në Mayfair, Londër, në mbrëmjes e së premtes, transmeton Koha.net.